+48 539 233 408
cargo@chml.eu

O nas

Firma transportowo-spedycyjna CHMIEL istnieje na rynku TSL od 2007 roku. Prężnie rozwijając się od dnia założenia firmy zdobywaliśmy doświadczenie, które od lat czyni nas firmą wyspecjalizowaną w drogowym transporcie międzynarodowym na kierunkach: Czechy, Słowacja, Węgry, Szwecja,
Norwegia, Niemcy i Holandia oraz w drogowym transporcie krajowym.

Oferujemy usługi z zakresu transportów całopojazdowych, drobnicowych (częściowych), ponadgabarytowych oraz transportów ładunków ADR. Większość zleceń realizujemy za pomocą swojego taboru, zgodnego z obowiązującymi wymogami prawnymi i ekologicznymi.

Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, ponieważ stawiamy na:

  • terminową realizację zleceń;
  • profesjonalne podejście do każdego transportu;
  • wysoką jakość wykonywanych usług;
  • bezpieczeństwo transportu.
Michał Chmielewski
Założyciel

Nasza Misja

Dla naszego klienta stawiamy na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Naszą misją jest terminowe i bezpieczne dostarczenie powierzonego nam ładunku.

Zarówno względem naszych kontrahentów oraz współpracowników jak i względem naszych pracowników stawiamy na poczucie bezpieczeństwa, szacunek i dobry kontakt.

Nasza wizja

Sprostanie każdemu wyzwaniu i możliwość realizacji każdego zlecenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dążymy do doskonalenia wykonywanych przez nas usług..

Naszą wizją jest osiągnięcie doskonałości przez ciągłe rozszerzanie zakresu naszej działalności oraz rozwój naszych pracowników na licznych szkoleniach.

A faster way
Dotrzyj do celu w 100% bezpiecznie